Konkursa “Young Car Mechanic 2023” pusfināls noslēdzies. Nacionālais fināls jau aprīlī!

Konkursa “Young Car Mechanic 2023” pusfināls noslēdzies. Nacionālais fināls jau aprīlī!

Profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkurss “Young Car Mechanic” sasniedzis sešpadsmitgadnieka vecumu un no nacionāla mēroga pasākuma pārtapis prestižā starptautiskā konkursā, kurš izraisa arvien lielāku interesi tehnisko skolu audzēkņu vidū. Ja 2021.gadā pirmajā kārtā konkurss pulcēja 216 konkursantus, bet pērn – 343 dalībniekus, tad šogad spēkus, atbildot uz testa jautājumiem tiešsaistē, izmēģināja jau 413 jaunie automehāniķi!

Tiekamies  starptautiskajā konkursā  “Young Car Mechanic 2023”!

Tiekamies starptautiskajā konkursā “Young Car Mechanic 2023”!

Profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkurss “Young Car Mechanic 2023” pēc iepriekšējo gadu COVID-19 pandēmijas mestajiem izaicinājumiem atkal atgriezies tradicionālajā formātā. Turpinās arī konkursa izaugsme starptautiskā mērogā – ja iepriekšējā vasarā tajā piedalījās deviņas valstis, tad šogad sagaidāms, ka starptautiskajā finālā startēs arī Grieķija un Slovēnija.

Auto jomas eksperti: automehāniķiem zināšanas ir jāatjauno visu laiku!

Auto jomas eksperti: automehāniķiem zināšanas ir jāatjauno visu laiku!

Nule noslēdzies tehnisko skolu audzēkņu konkurss “Young Car Mechanic 2022” nacionālais fināls, kurā uzvaras laurus plūca un ceļazīmi uz starptautisko fināla kārtu Ungārijā ieguva Rīgas Tehniskās koledžas audzēknis Gustavs Bergmanis. Vienlaikus konkursa organizatori un atbalstītāji atzīst - automehāniķa profesijas apguve nebeidzas skolas solā, tāpat kā citās profesijās, arī šeit ir jāmācās nepārtraukti.

Facebook Youtube