2021

Mārcis Bimšteins
Rīga
Rīgas Valsts tehnikums
Vitālijs Proņins
Rīga
Rīgas Tehniskā koledža
Kārlis Ezermalis
Kandava
Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

2020

Reinis Dāvids Doveiks
Latvija
Rīgas Valsts tehnikums / Pedagogs – Gints Spruncis
Mareks Elvis Hūns
Latvija
Liepājas Valsts tehnikums / Pedagogs – Artūrs Bunka
Mārtiņš Vēveris
Latvija
Jelgavas Tehnikums / Pedagogs – Aldis Moškanovs

2019

Ervins Marcinkevics
Latvija
Zaļenieku komerciālā un amatniecības vidusskola / Pedagogs – Elmārs Antons
Raivis Veikšāns
Latvija
Aizkraukles Profesionālā vidusskola / Pedagogs – Edgars Šals
Rolands Gariņš
Latvija
Kandavas Lauksaimniecības tehnikums / Pedagogs – Jānis jansons

2018

Emīls Ēriks Rūters
Latvija
Jelgavas Tehnikums / Pedagogs - Aivars Granskis
Artūrs Rjabčenkovs
Latvija
PIKC Rīgas Tehniskā Koledža / Pedagogs - Sanita Eihmane
Kristaps Rosvalds
Latvija
Kandavas Lauksaimniecības tehnikums ST Cīrava / Pedagogs - Agris Braša

2017

Gunārs Filoņenko
Latvija
Kandavas Lauksaimniecības tehnikums / Pedagogs – Kaspars ševčuks
Audars Kārlis Klints
Latvija
Priekuļu tehnikums / Pedagogs - Andris Tilaks
Toms Vanags
Latvija
Rīgas Valsts Tehnikums / Pedagogs - Edgars Geislers

2016

Andris Niedrītis / Raimonds Ošiņš
Latvija
PIKC Rīgas Tehniskā koledža / Pedagogs - Sanita Eihmane
Henrijs Mēness / Mārtiņš Mankevičs
Latvija
PIKC Rīgas Valsts tehnikums / Pedagogs - Edgars Geislers
Dāvis Paeglis / Andris Žuks
Latvija
Priekuļu tehnikums / Pedagogs - Andris Tilaks

2015

Guntis Romanovskis / Roberts Reinieks
Latvija
Priekuļu tehnikums / Pedagogs - Andris Tilaks
Guntis Smaļķis / Dmitrijs Ņefedovs
Latvija
PIKC Rīgas Valsts tehnikums / Pedagogs - Edgars Geislers
Olafs Krastiņš / Mārtiņš Valainis
Latvija
Jelgavas tehnikums / Pedagogs – Jānis Grīnvalds

2014

Arnolds Uzulēns / Augusts Bremze
Latvija
Priekuļu un Jāņmuižas tehnikums / Pedagogs - Andris Tilaks
Augusts Ikaunieks / Mārtiņš Rumpans
Latvija
PIKC Rīgas Tehniskā koledža / Pedagogs - Sanita Eihmane
Linards Rundāns / Oskars Zapackis
Latvija
PIKC „Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikums”/ Pedagogs - Kaspars Sevčuks

2013

Emīls Babra / Juris Vaičus
Latvija
PIKC Rīgas Tehniskā koledža / Pedagogs - Sanita Eihmane
Martin Reimann / Raul Puul
Latvija
Valgas tehniskā koledža (Igaunija) / Pedagogs - Ago Kolves
Martynas Skulskis / Kostas Jurijus
Lietuva
Kauno Statybininkų Rengimo Centras (Lietuva) / Pedagogs - Romualdas Gurkšnis

2012

Roberts Grasis / Jānis Jukšs
Latvija
Jelgavas Amatniecības vidusskola / Pedagogs - Ainārs Kreija
Aivis Klāvs / Edvards Kazibrodskis
Latvija
Priekuļu un Jāņmuižas tehnikums / Pedagogs - Andris Tilaks
Mārtiņš Eglītis / Kristaps Sproģis
Latvija
Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma profesionālā vidusskola / Pedagogs - Andris Āboliņš

2011

Lauris Laķevics / Edgars Legzdiņš
Latvija
Valsts Kandavas lauksaimniecības tehnikums/ Pedagogs - Vladimirs Sevčuks
Mārcis Krevics / Klāvs Avots
Latvija
Valsts Priekuļu lauksaimniecības tehnikums/ Pedagogs - Andris Tilaks
Kristaps Kazinieks / Andris Vanags
Latvija
Malnavas koledža / Pedagogs - Edmunds Jurušs

Konkursa organizatori

Starptautiskie partneri

Vietējie partneri

Facebook Youtube