Konkursa organizatori

Starptautiskie partneri

Vietējie partneri

Mēs vienmēr esam atbalstījuši citus ar skaidriem mērķiem un skatījumu uz nākotni.

Kopā ar spēcīgiem un stabiliem partneriem rodas labākas lietas.

Lieli zīmoli rada veiksmīgāku un labāku nākotni automobiļu nozarē.

Projekta partneri

Jau vairāk nekā 27 gadus INTER CARS strādā ar lielākajiem automašīnu rezerves daļu zīmoliem. Gandrīz trīs gadu desmitus esam tiekušies pretim Jums – jaunajiem automehāniķiem ar lielu potenciālu.

Mēs zinām, ka Tu esi šīs nozares nākotne un Tev izdosies kļūt par daļu no tās. Eiropas mēroga konkursam ir nepieciešami partneri, kuri izprot šīs nozares specifiku un kuri zina, kā palīdzēt Tev kļūt par labāko profesionāli šajā nozarē.
Konkursa organizatori

INTER CARS

Inter Cars ir viens no lielākajiem automašīnu rezerves daļu piegādātājiem Centrālajā un Austrumeiropā. Mūsu produktu portfelis ir ļoti plašs. Papildus galvenajām personāla, komunālo un smago kravas automobiļu rezerves daļu importēšanas un izplatīšanas jomām, mēs piedāvājam arī aprīkojumu un iekārtas servisa centriem, rezerves daļas motocikliem, lauksaimniecības tehnikai, īpašus tūninga izstrādājumus, piederumus un palīgizstrādājumus automašīnām. Mēs piedāvājam produktus no aptuveni 500 labi pazīstamiem zīmoliem un ražotājiem, kuri uzsvaru liek uz katra produkta kvalitāti un efektivitāti.

Starptautiskie partneri

ZF aftermarket

ZF TRW ir starptautiska autobūves kompānija. Apvienojoties ar ASV uzņēmumu TRW, darbinieku apjoms pieauga līdz 134 000. Galvenie virzieni: dzinēju sistēmas, aktīvās un pasīvās drošības sistēmas, kā arī sistēmu pētniecības un attīstības joma.
TRW
SACHS
LEMFÖRDER
BOGE

Starptautiskie partneri

BOSCH

Bosch produkti un pakalpojumi ir veidoti tā, lai, sniedzot inovatīvus un noderīgus risinājumus, pārsteigtu un uzlabotu dzīves kvalitāti. Visā to vēsturē Bosch izdevās izveidot ievērojama ražotāja un ieguldītāja pozīciju. Viņu autobūves tehnoloģiju produkcija veiksmīgi ienākusi gan mūsu automašīnās, gan arī degvielas uzpildes stacijās un rūpniecības uzņēmumos.

Plašs rezerves daļu portfelis

Apkopes aprīkojums un diagnostika

Mācību centri un pakalpojumu koncepcija

Starptautiskie partneri

CONTINENTAL

CONTINETAL ir starptautisks sadarbības partneris rezerves daļu risinājumu un pakalpojumu jomā. Mūsu mērķis, kā starptautiskai tehnoloģiju grupai un vienam no vadošajiem automobiļu piegādātājiem un riepu ražotājiem, ir vienmēr rast labāko risinājumu mūsu klientu vajadzībām, ar plašo produktu portfeli, pareizo tehnoloģiju, orģinālo iekārtu ražotāja nodrošināto augstāko kvalitāti un pakalpojumiem, kas sniedz reālu pievienoto vērtību.

ConiTech Power Transmission Group produktu un pakalpojumu portfolio sastāv no:
• Siksnas un motora komponentiem: mūsu siksnas piedziņas komponentu OE kvalitāte ir pirmā izvēle profesionāļiem visā pasaulē. Motora sastāvdaļas ar CONTINETAL kvalitātes solījumu.
• Rīkiem: visiem produktiem ir piemēroti mērīšanas un montāžas rīki, kas atvieglo smagu darbu.
• Pakalpojumiem un semināriem: piecu gadu garantija, “skaties un dari” videoklipi, produktu informācijas centrs PIC, tehniskās apmācības un tehniskās palīdzības tālruņa atbalsts.

Starptautiskie partneri

ELRING

Ideāls piegādātājs profesionālam motora remontam. ELRING piedāvā visaptverošu portfolio servisa daļu un hermētiķu, kas atbilst visām tirgus prasībām. ELRING izstrādā un ražo motoru, transmisiju, izplūdes sistēmu un alternatīvo piedziņas tehnoloģiju sastāvdaļas vairumam automobiļu un motoru ražotājiem. Inovācijas un profesionālās prasmes orģinālo iekārtu jomā piedāvā pamatu augstai popularitātei un panākumiem pasaules rezerves daļu tirgū. "ELRING - Das Original" - augstas kvalitātes, drošības, servisa, pieejamības un uzticamības preču zīme.

Starptautiskie partneri

FEBI

Piedāvājumā ir atrodamas vairāk nekā 40 000 rezerves daļu, kas ļauj profesionāli remontēt populāru zīmolu un modeļu vieglās automašīnas, kravas automašīnas, autobusus, piekabes, puspiekabes un furgonus. Zīmols specializējas stūres un balstiekārtas, metāla gumijas un elektrisko detaļu ražošanā vieglajām automašīnām un komerciālajiem transportlīdzekļiem.
FEBI galvenās prioritātes ir augstākā kvalitāte un klientu apkalpošana. Uzņēmums ir gan piegādātājs, gan ražotājs, tādējādi FEBI kvalitātes standarti attiecas uz visām daļām un pakalpojumiem, un FEBI piedāvā tikai OE kvalitātes produktus. Garantija ir ne tikai plaša kvalitātes vadības sistēma, bet arī FEBI pieredze ražošanas jomā.
FEBI nodrošina 3 gadu ražotāja garantiju visām rezerves daļām, lai nodrošinātu pārliecību par produktu augstajiem kvalitātes standartiem. FEBI Bilstein ir daļa no starptautiski aktīvās Bilstein grupas, piedāvājot rezerves daļas visos tirgos. Pašreiz Ferdinand Bilstein ir pieejams vairāk nekā 70 valstīs, pateicoties saviem meitasuzņēmumiem vai rūpīgi atlasītajiem partneriem.

Starptautiskie partneri

MEYLE

Kopš uzņēmuma dibināšanas 1958. gadā, esam attīstījuši savu darbību no eksportētāja uz ražotāju ar savām ražošanas iekārtām un savu MAYLE zīmolu. MEYLE rezerves daļas ir atrodamas darbnīcās visā pasaulē – 120 valstīs visos kontinentos. Mēs esam nepārtraukti auguši 60 gadu laikā, viena vīra iesāktā darbība ir kļuvusi par vidēja lieluma uzņēmumu ar gandrīz 500 darbiniekiem Hamburgas galvenajā birojā.
Automobīļu rūpniecība un domas par elektriskajiem transportlīdzekļiem uzņēmuma dibinātājam ir palikusi prātā jau kopš bērnības. Viņa vectētvs Karl Louis Gaertner pirms vairāk nekā simts gadiem strādāja ar elektriskajiem piedziņas ratiem un būvēja transportlīdzekļus. Wulf Gaertner, būdams kaislīgs sacīkšu braucējs Dienvidamerikā, pats saskārās ar izaicinājumu atrast augstas kvalitātes autmobiļu rezerves daļas savai sacīkšu automašīnai, galu galā iegūstot vajadzīgās detaļas no Vācijas, tādējādi tika likti pamati eksporta tirdzniecībai.
Eksportam sekoja zīmola MEYLE iegāde 1995. gadā, dažus gadus vēlāk tika atvērta arī uzņēmuma ražotne, kas vēljoprojām ražo stūres un balstiekārtas, kā arī gumijas-metālu daļas.

Starptautiskie partneri

SCHAEFFLER

SCHAEFFLER ir starptautisks OEM kvalitātes rezerves daļu un remonta risinājumu ražotājs un pārdevējs. Zem šī zīmola ir arī citi, proti, LuK, INA un FAG, kas piedāvā sajūga sistēmas, sajūga atvienotājus, dzinēja un transmisijas daļas, kā arī šasijas daļas. Visi komponenti ir optimāli pielāgoti viens otram un ļauj ātri un profesionāli tos nomainīt. Turklāt uzņēmums ar savu zīmolu REPXPERT izstrādā visaptverošus pakalpojumus autoservisiem – praktiskās darbnīcas un apmācības, īpašu servisa aprīkojumu vai tīmekļa vietni, kur var atrast informāciju par produktiem, pakalpojumiem, kā arī uzstādīšanas rokasgrāmatas.

Starptautiskie partneri

MANN+HUMMEL

MANN-FILTER ir augstākās klases filtru zīmols automobiļu pēcpārdošanas tirgū, kas piedāvā inovatīvus risinājumus jaunām un izaicinošām filtrēšanas prasībām. Tāpat kā orģinālais aprīkojums vai iepakotais dzelteni zaļajās kastēs, kas paredzēts vieglajām automašīnām, komerciālajiem transportlīdzekļiem vai apvidus braucieniem, orģinālie MANN-FILTER produkti ar OE kvalitāti ir ieguvuši uzticību visā pasaulē. Vienmēr izvēlies Original MANN-FILTER 100% OE kvalitātē.

Starptautiskie partneri

Valeo

Valeo Serviss, kas ietilpst “Valeo Group”, ir autobūves autorūpniecības speciālists visā pasaulē. Valeo Service apņemšanās ir rūpēties par jums un jūsu klientu transportlīdzekļiem (vieglajiem automobiļiem un rūpnieciskajiem transportlīdzekļiem) ilgi pēc tam, kad tie ir atstājuši ražošanas telpas.

Valeo Serviss nodrošina visus oriģinālo iekārtu telpu (OES) pakalpojumus ražotājiem un rezerves daļas un piederumus neatkarīgajam tirgum (IAM). Produkta specializācijā ietilpst: pārvades sistēmas, gaisa kondicionēšana, gaisa padeves sistēmas, apgaismojuma sistēmas, dzesēšanas un gaisa vadība, elektriskās sistēmas.

Starptautiskie partneri

SHELL

Shell ir ieviesis daudzas inovācijas smērvielu jomā un bija piegādātājs, kas laida tirgū dzidrākas, tīrākas, tīrākas smērvielas, kas izgatavotas no dabasgāzes. Saskaņā ar Kline & Company ziņojuma “Global Lubricants: Market Analysis and Assessment” (Globālās smērvielas: tirgus analīze un novērtējums) 19. izdevumu (2021) Shell saglabā savu pasaules vadošā gatavo smērvielu piegādātāja statusu jau 15. gadu pēc kārtas.
Shell ar prieku sponsorē tehniskās eļļas sacensības gan ar teorētiskiem, gan praktiskiem uzdevumiem. Sacensību dalībniekiem būs jāizpilda vairāki uzdevumi, tostarp jānoskaidro eļļas papildināšanas un eļļas maiņas prasības, kā arī jānosaka sarežģītāki dzinēja defekti. Jaunajiem mehāniķiem būs iespēja parādīt savu pieredzi attiecībā uz visiem transportlīdzekļa elementiem.

Starptautiskie partneri

VARTA

VARTA ir pasaules lielākais automobiļu akumulatoru ražotājs un viens no pasaules vadošajiem oriģinālo detaļu piegādātājiem.  Clarios, VARTA zīmola īpašnieks, piedāvā plašu augstas kvalitātes svina skābes un litija jonu akumulatoru klāstu, lai atbalstītu visu veidu transportlīdzekļu vajadzības. 7 no 10 jauni ražotiem start-stop sistēmu aprīkotiem transportlīdzekļiem ar AGM ir aprīkoti ar VARTA.  VARTA zīmola akumulatori ir uzstādīti miljoniem automašīnu un kravas automašīnām, motocikliem un kempinga automašīnām. Katrs akumulators ir darba un gadiem ilgas pieredzes rezultāts inženieriem. Tie ir speciāli izstrādāti augstākajai veiktspējai, pateicoties patentētajai PowerFrame® tīkla tehnoloģijai un vairāk nekā 100 procesa un produkta parametriem, ko mēra ražošanas procesā.  Šo automašīnu ražotāji uzstāda VARTA: Audi, Bentley, BMW, Bugatti, Chevrolet, Chrysler, Citroën, Ferrari, Fiat Ford, GMC, Honda, Hyundai, Jaguar, Kia, Lamborghini, Land Rover, Maserati, Mercedes-Benz, Nissan, Opel Peugeot, Porsche, Renault, Seat, Škoda, Vauxhall, Volkswagen, Volvo

Starptautiskie partneri

NRF

NRF jeb Nederlandse Radiateuren Fabriek gandrīz 100 gadu ir vadošais dzesēšanas produktu un risinājumu ražotājs un piegādātājs automobiļu pēcpārdošanas tirgū, jūras, dzelzceļa un rūpniecības tirgū. Uzņēmums darbību sāka 1927. gadā. Toreiz R. Bloksma seniors Amsterdamā nodibināja Nederlandse Radiateuren Fabriek. Sākotnēji rūpnīca darbojās tikai radiatoru remonta jomā, bet 1930. gadā NRF sāka darboties arī ražošanas nodaļa.
Šodien NRF ir globāls tīkls ar 8 noliktavām, kas atrodas stratēģiskās Eiropas daļās, un vairāk nekā 11 500 precēm piedāvājumā. Produktu portfelis tiek nepārtraukti attīstīts, un, pateicoties sensoru ieviešanai, NRF piedāvā ne tikai ar motora dzesēšanu un gaisa kondicionēšanu saistītus izstrādājumus. Savos attīstības un izpētes objektos uzņēmums pastāvīgi mēģina pārliecināties, ka tā izstrādājumiem ir visaugstākā kvalitāte.
Pateicoties uzņēmuma stratēģiski izvietotajām noliktavām un klientu apkalpošanas centriem, NRF ir globāla mēroga pēcpārdošanas tirgus spēlētājs, kā arī lokāla mēroga partneris. NRF izstrādājumi katru dienu nonāk pie klientiem vairāk nekā 80 valstīs visā pasaulē. EFEKTIVITĀTES UZLABOŠANA.

Vietējie partneri

AUTOBRAVA MOTORS

Autobrava Motors ir 7 auto zīmolu – SEAT, CUPRA, Fiat, Fiat Pro, Abarth, Alfa Romeo un Jeep oficiālais pārstāvis Latvijā. Mēs piedāvājam jaunu un mazlietotu automašīnu tirdzniecību, oriģinālo rezerves daļu tirdzniecību, auto virsbūvju remontu un servisa pakalpojumus. Jauns un moders autocentrs atrodas Krasta ielā 42.

Vietējie partneri

AVAR AUTO

MAN zīmols Latvijā ienāca 2003. gadā, kad SIA “Avar Auto” kļuva par MAN Truck & Bus oficiālo importētāju Latvijā un 2015. gadā uzņēmums kļuva arī par oficiālo MAN un NEOPLAN autobusu importētāju Latvijā.
SIA „Avar Auto” ir arī puspiekabju un piekabju ražotāja „Kraker” oficiālais dīleris Latvijā.
MAN zīmolam attīstoties un būtiski paplašinoties Latvijas tirgū, 2017. gada 25. augustā tika atvērts jauns MAN klientu un servisa centrs, kuru augstu novērtēja arī Latvijas būvniecības eksperti, piešķirot ēkai “Latvijas Būvniecības Gada balvu 2017” nominācijā “Jaunbūve – sabiedriskā ēka”.
Jaunais MAN klientu un servisa centrs Latvijā ir aprīkots ar modernākajām specializētajām tehnoloģijām, un komplekss ir pirmā un modernākā šāda veida celtne Baltijā. Būvniecības procesā tika izmantoti tikai augstākās kvalitātes celtniecības materiāli un īpaša vērība tika pievērsta tam, lai ēka būtu ar augstu energoefektivitāti.
Lai nodrošinātu ātru un efektīvu kravas automobiļu apkalpošanu “Avar Auto” servisa centrā ir izbūvētas 7 darba līnijas, no kurām viena ir diagnostikai un viena mazgāšanai, kā arī tas ir aprīkots ar pēdējās paaudzes ksenona tipa metāla servisa bedrēm. Būvējot jauno ēku, netika aizmirsts arī par darbinieku labsajūtu un komfortu. To nodrošina modernas ģērbtuves, sanitārie mezgli, apsildāmās grīdas servisā, kā arī virtuve ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku.

Vietējie partneri

BT 1

Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 ir pilna servisa izstāžu sabiedrība, kas rīko augsta līmeņa starptautiskas un nacionālas izstādes, forumus, gadatirgus, koncertus un uzvedumus jau kopš 1995. gada.
BT 1 ir kļuvis par vadošo izstāžu rīkotāju Baltijas valstīs, organizējot nozīmīgākās pārtikas un būvniecības industrijas, skaistumkopšanas, tūrisma, izglītības, mašīnbūves, metālapstrādes un citu nozaru izstādes. Ik gadu BT 1 rīko vairāk nekā 30 izstādes, pārstāvot visas reģionam aktuālās tautsaimniecības nozares.
Uzņēmumi BT 1 rīkotās izstādes izmanto savu biznesa mērķu sasniegšanai – izzināt tirgu, atrast noieta tirgus, aprunāties ar nozares spēlētājiem, satikt potenciālos klientus un sadarbības partnerus, iepazīstināt ar saviem produktiem un pārstāvētajiem zīmoliem utt.
BT 1 cieši sadarbojas ar dažādu nozaru asociācijām, kas bieži vien ir izstāžu līdzorganizatori. Asociāciju iesaiste ne tikai papildina pasākuma kvalitatīvo saturu, bet arī veicina uzņēmējdarbības un tautsaimniecības attīstību, tādējādi radot uzticamību gan vietējiem, gan ārvalstu uzņēmumiem.
BT 1 izstāžu pārstāvniecības ir vairākos desmitos valstu visā pasaulē, kas veicina konkrētās valsts biznesa tūristu nokļūšanu Rīgā. Viena izstāde pulcē aptuveni 1000–3500 biznesa tūristu, kas ievērojami ietekmē tautsaimniecības attīstību.

Vietējie partneri

VALTEK

PIEREDZE, KAS NEPIEVIĻ
Latvija var būt visefektīvākā valsts pasaulē lauksaimniecības jomā. Tas ir tāls, pat utopisks sapnis, taču mēs tiecamies tieši pēc tā.
Mēs cenšamies uzlabot nākotni un rūpēties par sabiedrību – tās primārajām vajadzībām, ar mūsu tehniku palīdzot izciliem profesionāļiem darīt un tiekties uz to pašu – nodrošināt sabiedrību ar kvalitatīvu pārtiku, izejmateriāliem un vēl daudz ko citu.

Ticam, ka gan šodien, gan arī nākotnē cilvēki vienmēr novērtēs, ja tiem piedāvās stabilu un uzticamu pakalpojumu. Klienti vienmēr novērtēs, ja spēsim viņiem piedāvāt vislabāko tehniku, vislabāko servisu, tā aiztaupot viņiem laiku, naudu un raizes. Spēja būt pieejamiem – būt uz vietas, runāt “aci pret aci” un kļūt par patiesiem partneriem ļaus mums sniegt mūsu klientiem un arī sabiedrībai labākos lauksaimniecības risinājumus un produktus. “Vislabākais” ir mūsu kvalitātes latiņa, jo uz neko zemāku tiekties nav vērts.

Facebook Youtube