NRF kļūst par jauno konkursa „Young Car Mechanic” partneri

Eiropas tehnisko un profesionālo autoskolu audzēkņu konkurss „ Young Car Mechanic” ar lepnumu izziņo jauno partneri! Izcilajai grupai pievienojas NRF – vadošais dzesēšanas sistēmu risinājumu ražotājs un piegādātājs.


Inter Cars rīkotais konkurss šogad notiek jau septīto reizi. Konkursā piedalās profesionālo skolu audzēkņi, kas ir nozares nākotne un kuri drīz kļūs par tās veidotājiem.

Ar sacensību izaicinājumu palīdzību Inter Cars SA Capital Group veido pozitīvu automehāniķa profesijas tēlu sabiedrībā, veicinot pieredzes apmaiņu starp dažādu Eiropas valstu audzēkņiem un pasniedzējiem un atklājot jaunus talantus mehānikas un mehatronikas jomā. Katras vietējās konkursa „ Young Car Mechanic” kārtas uzvarētājs iegūst tiesības piedalīties starptautiskajā finālā.

Ievērojamajā partneru pulkā jau šobrīd ir Bosch, Continental, Elring, Febi, Mann-Filter, Meyle, Schaeffler, Shell, Valeo, Varta un ZF Aftermarket. 

Tagad viņiem pievienojas arī NRF – zīmols, kas piedāvā vairāk nekā 11 000 rezerves daļu dzinēja dzesēšanas sistēmām un gaisa kondicionēšanai.

- Mēs vienmēr esam sadarbojušies ar tiem, kuriem ir skaidra vīzija. Esam koncentrējuši uzmanību uz spēcīgiem un stabiliem partneriem, ar kuriem kopā varam izveidot vislabākos projektus. Inter Cars un NRF partnerība ir apliecinājums vēl ilgākas sadarbības veidošanai, bet projekts „ Young Car Mechanic” tam ir ideāli piemērota platforma, – stāsta Armands Umbraško, konkursa „ Young Car Mechanic” vadītājs.

- Inter Cars sadarbojas ar vislabākajiem rezerves daļu nozares zīmoliem.  Tas jau gandrīz trīsdesmit gadus darbojas roku rokā ar jaunajiem mehāniķiem, kuriem ir milzīgs potenciāls.  Mūsu partnerības atbalsts konkursam „ Young Car Mechanic” liecina, ka mums ir kopīgas vērtības, un uzsver izglītības procesa nozīmīgumu jaunajiem mehānikas entuziastiem, norāda NRF pārdošanas direktors Lukašs Pjateks (Łukasz Piątek). 

 

Skatiet arī Inter Cars mājaslapu: 

https://www.youngcarmechanic.com/

https://intercars.com.pl/pl/aktualnosci/aktualnosci/swoja-przyszlosc-wiaze-z-branza-motoryzacyjna-wywiad-z-pawlem-smolaga-bylym-finalista-young-car-mechanic/ 

https://intercars.com.pl/pl/aktualnosci/aktualnosci/young-car-mechanic-2023-ku-zwyciestwu/ 

https://intercars.com.pl/pl/aktualnosci/aktualnosci/young-car-mechanic-z-perspektywy-nauczycieli/ 

https://www.youngcarmechanic.pl/aktualnosci/young-car-mechanic-i-fundacja-inter-cars-razem-wspieramy-rozwoj 

https://www.youtube.com/watch?v=AMKiU6HWPHI