TIEKAMIES STARPTAUTISKAJĀ KONKURSĀ “YOUNG CAR MECHANIC 2024”!

Profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkurss “Young Car Mechanic 2024”.


Starptautiskais konkurss “Young Car Mechanic” tehnisko skolu audzēkņiem dod iespēju parādīt zināšanas, prasmes un iemaņas izvēlētajā profesijā, bet nacionālajā un starptautiskajā finālā ļauj darboties ar modernākajām tehnoloģijām, autodaļām un instrumentiem. Savas pastāvēšanas septiņpadsmit gadu laikā tas no lokāla, ar auto jomu saistīta zināšanu un prasmju pārbaudes pasākuma Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņiem, pārtapis prestižā starptautiskā konkursā, kurā spēkiem mērojas jaunieši no dažādām valstīm. 

YCM galvenie mērķi ir veicināt automehāniķa profesijas popularitāti un kvalitāti, dalīties pieredzē, mācību metodēs, veicināt sadarbību starp darba devējiem un izglītības iestādēm, kā arī iepazīstināt izglītojamos ar jaunākajām tehnoloģijām un nākamajiem darba devējiem. Kopējais balvu fonds ir 75 tūkstoši eiro un sagaidāms, ka gan nacionālajā, gan starptautiskajā līmenī tas nākotnē vēl palielināsies. Kopumā starptautiski konkursā iesaistīti vairāk nekā 3000 topošo automehāniķu, un šo gadu laikā tas ar automehāniķa profesijas apguvi saistīto tehnisko skolu audzēkņiem kļuvis par nozīmīgāko gada notikumu. Vēlam veiksmi visiem tā dalībniekiem, un uz tikšanos!

Lūgums iepazīties ar konkursa nolikumu: https://www.jaunaisautomehanikis.lv/media/1249/Konkursa_nolikums_2024.pdf

Konkursa 1.kārta – 2024. gada 25. janvāris (ceturtdiena) no plkst. 14.00. – 16.00.

Konkursa 2.kārta – 2024. gada 23. februārī (piektdiena) plkst. 11.00. Starptautiskajā izstāžu centrā  “Ķīpsala”, Ķīpsalas ielā 8, Rīgā.

Konkursa 3.kārta – 2024. gada 16.-17. maijs (divas dienas – ceturtdiena, piektdiena).

Konkursa 4.kārta Starptautiskais fināls – 2024. gada 17.- 21. jūnijs (piecas dienas), Lietuva.

Lai izdodas!